برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۷/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
فرش خام

فرش خام

فروش اینترنتی فرش های خام با انواع تراکم های بالای 500شانه تا 1500شانه با کیفیت عالی در اندازه ها و ابعاد مختلف


شرکت فرش کاشان جهت بر طرف کردن نیاز تمامی مشتریان خود، عرضه کننده فرش خام در ابعاد مختلف می باشد. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دارای فرش خام 500شانه ، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000شانه ، فرش خام 1200 شانه، فرش خام 1500 شانه می باشد. در تولید این نوع از فرش بهترین و با کیفیت ترین متریال ها با استفاده از بروز ترین دستگاه های چاپ فرش و تولید فرش خام بهره گرفته شده است. اما این سوال در ذهن برخی افراد پیش می آید که چرا فرش سفید و خام؟ به این دلیل که با توجه به پیشرفت و صنعتی شدن تولید فرش در ایران این امکان وجود دارد که مشتریان با توجه به سلیقه و انتخاب خود هر نوع تصویر که بخواهند می توانند روی فرش خام و سفید اعمال کنند و این کار توسط کارخانه فرش کاشان صورت می گیرد.تابلو فرش چاپی و چاپ سابلیمیشن یکی از بهترین انتخاب هایی است که شما می توانید داشته باشید. همچنین فروشگاه فرش کاشان عرضه کننده فرش خام به صورت عمده و همکاری نیز می باشد که از قیمت با صرفه و مناسبی برخوردار است.ابعادی که این شرکت فرش برای تولید فرشخام سابلیمیشت یا فرش خام کلاریس در نظر دارد از سایز A4 عرض4 متر می باشد.

 جهت خرید فرش خام و سفید می توانید با محصولات بالا مراجعه کرده و با اعتماد به شرکت فرش کاشان محصول مد نطر خود را سفارش دهید.

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه