برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۸/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» پر فروش ترين فرش هاي 700 شانه

پر فروش ترین فرش های ماشینی هفتصد شانه کاشان

به دلیل استقبال زیاد خریداران فرش و نوسانات فرش ماشینی بر آن شدیم تا انواع پروفروش ترین فرش های ماشینی هفتصد شانه را به خاطر قیمت مناسب تر این دسته ار فرش ها به شما معرفی نماییم :

پر فروش ترين فرش هاي 700 شانه

در بازار امروز فرش ماشيني در کل دنيا معمولا فرش هاي ماشيني با تراکم و شانه کمتر بيشتر مورد استقبال قرار مي گيرند و فروش بالايي دارند . شهر کاشان پايتخت فرش ايران است و يکي از بزرگترين توليد کنندگان و صادر کنندگان فرش ماشيني است . فرش ماشيني 700 شانه کاشان يکي از پر فروش ترين محصولات کارخانجات اين شهر است که به دليل تنوع زياد در طرح و نقش و رنگبندي زيباي آن و از همه مهم تر قيمت مناسب و پايين تر آن نسبت به مابقي محصولات مشتريان زيادي به خود جلب کرده است . در اين مطلب سعي کرده ايم که شما را با طرح و نقش هاي برتر فرش ماشيني 700 شانه آشنا کنيم .

طرح و نقش هاي فرش ماشيني 700 شانه تعداد زيادي است و هر ساله به آن اضافه مي شود . براي  فرش هاي ماشيني 700 شانه تراکم اورجينال تراک 2550 است و مطالبي که اين فرش را در تراکم هاي 2700 و 3000 عنوان مي کند صحت ندارد .

فرش ماشيني 700 شانه شهياد
فرش ماشيني شهياد فرش بسيار زيبايي است که در رنگ هاي مختلفي چون سرمه اي ، آبي کاربني ، کرم ، فيروزه اي بافته مي شود و در آن 8 رنگ به کار رفته است . اين فرش يکي از جديد ترين طرح و نقش هاي سال 97 است که مدت زيادي از رقابت آن در بازار نمي گذرد که از همان ابتدا مورد استقبال مشتري قرار گرفت و يکي از پر فروش ترين فرش هاي نمايشگاه ها و فروشگاه ها شد .

فرش ماشيني 700 شانه حوض نقره
فرش ماشيني طرح حوض نقره کاشان يکي از پر فروش ترين محصولات فرش است . طراحي اين فرش به شکل خشتي است و سليقه خاصي را مي طلبد ، ابتدا اين فرش در دسته 1200 شانه و تراکم 3600 بافته ميشد که با توجه به استقبال شديد اين فرش و براي اينکه قيمت ان مناسب تر شود اين فرش در دستگاه 700 شانه با تراکم 2550 نيز بافته شد .

فرش ماشيني 700 شانه گيسو
يکي ديگر از توليدات فرش کاشان طرح و نقش گيسو است که در دسته 700 شانه 8 رنگ قرار دارد ، اين فرش در رنگ هاي سرمه اي و کرم توليد مي شود .

فرش ماشيني 700 شانه لاوين
مدل لاوين از جمله پر فروش ترين فرش کاشان است ، اين طرح با توجه به زيبايي که در سادگي آن است بسياري از مشتريان را در نگاه اول مجذوب خود کرده است . بسياري از کارشناسان مدل لاوين را پر فروش ترين فرش 700 شانه کاشان تلقي مي کنند .

فرش ماشيني 700 شانه ويولت
کمتر کسي است که نام اين طرح را نشنيده باشد زيرا از زماني که اين نقش و طرح وارد بازار گرديد تا به امروز فروش بالاي خود را حفظ کرده است . در فرش ماشيني ويولت نقش و طرح هاي مختلف و مدرن زيبايي کار شده که در دو رنگ سرمه اي و کرم و در 10 رنگ واقعي توليد مي شود .

 

تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شرکت شانا فرش کاشان

 

برچسب
'پرفروش ترين فرش هاي 700 شانه' , 'فرش ماشینی 700 شانه' , 'فرش هفتصد شانه' , 'فرش ماشيني 700 شانه کاشان' , 'صادر کنندگان فرش ماشيني'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فرش با نخ بامبو دارای مزایا و معایبی است
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه