برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۷/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش چند شانه بخریم ؟

فرش چند شانه بخریم و کدام فرش ماشینی بهتر است؟

خريد خوب در انتخاب فرش
يکي از مواردي که در انتخاب يک فرش خوب بايد به آن توجه داشت شانه فرش است .همان طور که مي دانيد خريد فرش کار راحتي نيست زيرا هم تعداد شرکت ها و محصولات با درجه کيفيت هاي متفاوت بسيار زياد است و از سويي ديگر اکثر خريداران فرش را براي مدت بسياري استفاده مي کنند پس هنگام خريد فرش مي بايست بسيار دقت کرد و همه ي جوانب را در نظر گرفت .
هنگامي که تصميم به خريد فرش مي گيريم اولين سوالي که در ذهن ما تداعي مي شود اين است که چند شانه باشد ؟؟پاسخ به اين سوال بستگي به خودمان دارد ،افرادي که بيشتر عادت به نشستن روي فرش دارند و از مبل استفاده زياد نمي کنند پيشنهاد ما به اين افراد اين است که فرش 700 شانه بخرند زيرا فرش 700 شانه هم ضخيم تر و نرم تر است و هم با دوام و عمر بالا تري دارد .ولي افرادي که زيبايي فرش در اولويت اولشان قرار دارد توصيه ي ما به خريد فرش ماشيني 1000 شانه يا فرش ماشيني 1200 شانه و يا فرش ماشيني 1500 شانه است .

 

فرش ماشيني 700شانه

 يکي از پرفروش ترين و پر کاربرد ترين فرش هاي حال حاضر بازار فرش ماشيني 700 شانه است .فرش ماشيني 700 شانه به دو دسته 700شانه واقعي و 700 شانه تبدیلی تقسيم مي شود .فرش 700 شانه واقعي درجه يک محسوب مي شود و به طور معمول در دستگاه هاي به روز کارخانه ها در دو دسته 8رنک و 10 رنگ توليد مي شود .فرش هاي ماشيني 700 شانه تبديلي يا طرح 700 شانه همانطور که از اسمشان پيداست از تبديل کردن دستگاه هاي 500 شانه و ايجاد تغييراتي در آن ها توليد مي شود و به طور حتم کيفيت پايين تري دارند و ارزان تر هستند .

 

فرش ماشيني 1000 شانه

وقتي حرف از فرش 1000شانه مي کنيم يعني در يک متر از عرض اين فرش 1000 گره يا ريشه به کار رفته است .هرچه تعداد شانه ها در فرش بيشتر باشد فرش شلوغ تر است و بافت آن ريز تر مي شود پس زيبايي و لطافت آن بيشتر خواهد شد .فرش هاي ماشيني 1000 شانه به 10 رنگ و از نخ اکريليک هيت ست شده بافته مي شوند .

فرش ماشيني 1200 شانه و فرش ماشيني 1500 شانه
از مهم ترين ويژگي هاي فرش هاي 1200 شانه و فرش 1500 شانه تعداد بالاي ريشه هاي آن است که به اين دليل به اين فرش ها فرش هاي دستباف گونه نيز مي گويند .هرچه تعداد گره ها وريشه ها در فرش ماشینی زياد تر باشد طول عمر بالاتري دارد .اين دسته از فرش ها به صورت 8 رنگ و با بهترين الياف توسط به روز ترين دستگاه ها توليد مي شوند و جز فرش هاي لوکس قرار دارند .

 

تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شانا فرش کاشان

برچسب
'انتخاب فرش' , 'شانه فرش' , 'خريد فرش' , 'فرش ماشيني 700شانه' , 'فرش ماشيني 1000 شانه' , 'فرش ماشيني 1200 شانه' , 'فرش ماشيني' , 'فرش دستباف گونه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه