برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۸/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» راهنماي خريد فرش ماشيني

نکات مهمی که قبل از خرید فرش باید بدانید

يکي از اساسي ترين اثاثيه منزل فرش است. حال اگر به دنبال کفپوشي مناسب براي پوشاندن خانه خود هستيم اصلي ترين نکته خريد يک فرش مناسب است. اگر شما فردي هستيد که خانه خود را محل امنيت و آرامش خود مي دانيد ، مي بايست بيشتر وسواس به خرج دهيد تا فضاي خانه شما آرامبخش و ايده آل شما شود. در انتخاب فرش مواردي همچون سبک زندگيتان و سليقه شما تاثير بسزايي دارد که در مواردي آنهارا توضيح مي دهيم.

- گام اول

براي خريد زيبا ترين و بهترين فرش ماشيني ابتدا توجه کردن به فضاي مورد استفاده آن بسيار مهم است. به طور مثال فرشي که براي پذيرايي يا ناهارخوري انتخاب مي کنيم مي بايست با فرش اتاق خواب کاملا فرق  کند زيرا پذيرايي مکاني پررفت و آمد و به زبان عامه پاخور فرش زياد است پس بهتر است فرشي را انتخاب کنيم که دوام و طول عمر بالايي داشته باشد و کثيفي و آلودگي و همچنين گرد و غبار را به خود نگيرد. در انتخاب فرش اتاق خواب نيز چون پررفت و آمد نيست مي توان فرش روشن تر و نرم تر و لطيف تر انتخاب کرد تا حس آرامش از کف پا به کل بدن انتقال داده شود .

- گام دوم

نکته ديگري که در خريد بهترين فرش ماشيني بايد به آن توجه کرد سبک زندگي شماست. اگر خانواده پر جمعيتي هستيد ويا کودکي داريد و حتي اگر حيوان خانگي داريد بهتر است از فرش هايي با طرح و نقش شلوغ و تيره استفاده کنيد تا آلودگي و کثيفي را نشان ندهد ، ولي اگر تنها و يا فقط با همسر خود زندگي مي کنيد و از دسته آدم هايي هستيد که رفت و آمد زيادي با ديگران نداريد بهتر است از فرش هايي با طرح و نقش روشن استفاده کنيد تا خانه شمارا دلباز تر نشان دهد .

- گام سوم

گام سومي که در خريد فرش مناسب و خوب بايد به آن توجه کنيم کدام رنگ در کدام فضا است ؟ به طور مثال رنگ هاي تک رنگ تيره مانند فرش مشکي ، فرش قهوه يا فرش شکلاتي و فرش آبي نفتي به راحتي لکه هاي روشن و آلودگي و دوده را نشان مي دهند ، ولي فرش هاي روشن مثل فرش سفيد و فرش کرم جاي پا و گرد و غبار را نشان مي دهند. پس در انتخاب فرش مناسب تشخيص فضاي آن چه بيرون از خانه و چه درون آن بسيار ضروري است تا ميزان آلودگي آنجا مشخص شود تا  فرشی با طرح و رنگ مناسب را به کار ببريم .

- گام چهارم

بايد بدانيد که رنگ فرش در جلوه دادن خانه شما بسيار نقش مهمي دارد. اگر خانه شما فضاي کوچکي دارد و يا فضاي کوچکي در خانه مد نظر شما است و مي خواهيد بزرگتر نمايش داده شود بهتر است از فرش هاي روشن استفاده کنيد تا محيط را بزرگتر و دلباز تر نشان دهد ، ولي اگر خانه ويا محيط مورد نظر شما بزرگ است و آنجارا کم اثاييه نشان مي دهد بهتر است از فرش هاي تيره استفاده کنيد تا فضايي گرم تر و صميمي تر را براي شما جلوه دهد .

- گام پنجم

فرش هايي که در بافت آن چند رنگ مختلف به کار رفته است و طرح هاي شلوغي دارند گرد و غبار و کثيفي را بسيار کم تر نشان مي دهند. پس اگر منزل شما در مکاني است که در معرض دوده و گرد و غبار است مناسب تر است از اين فرش ها استفاده کنيم .

- گام ششم

در خريد فرش ماشيني اگر فرش ماشینی اکريليک مد نظر شما است بدانيد که براي مدتي اين فرش پرز دهي خواهد داشت ولي اگر پس از يک ماه بازهم پرز دهي داشت فرشي که انتخاب کرديد نامرغوب است. در فرش هاي پلي استر نيز بايد توجه داشته باشيد که براي خريد فقط به مشاهده فرش در رگال فروشگاه بسنده نکنيد زيرا فرش هاي پلي استر به خاطر شيد هاي رنگي مختلف از زواياي مختلف فرق دارند پس بهتر است قبل از خريد فرش ماشینی ، آن را کف پهن کرد و از ديد منزل آن را نگاه کرد .

 

فروشگاه اینترنتی شانا فرش ارائه دهنده انواع فرش های ماشینی کاشان ، تمامی محصولات خود را به صورت فروش اینترنتی عرضه می کند . این امر سبب می شود تا تفاوتی زیادی نسبت به قیمت فرش های ماشینی فروشگاه های فیزیکی ایجاد شود که دلیل آن حذف دلال ها و واسطه گران بازار فرش می باشد . فروشگاه اینترنتی شانا فرش در صورت خرید فرش ماشینی توسط شما مشتری گرامی کالا را با ارسال رایگان و همراه داشتن ضمانتنامه فرش و تضمین قیمت فرش به دست شما می رساند .

 

تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شرکت شانا فرش کاشان

برچسب
'خريد زيبا ترين و بهترين فرش ماشيني' , 'خريد بهترين فرش ماشيني' , 'فرش ماشینی اکريليک' , 'انواع فرش های ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی طرح روشن' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان' , 'قیمت فرش های ماشینی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خرید فرش جهیزیه
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه