برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۸/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی قرمز یا لاکی

فرش ماشینی لاکی کاشان

یکی از اساسی ترین وسایلی که از سال های دور در خانه ی ایرانی ها می درخشیده و مهم ترین وسیله در نظر گرفته می شده است ، فرش است .بعد از ماندگاری و کیفیت فرش ، رنگ فرش مهم ترین نکته در خرید است که باید به آن توجه کرد . فرش های ماشینی با زمینه قرمز یکی از اولین و محبوب ترین فرش های ایران است که از قدیم جذابیت زیادی بین مردم داشته است . فرش ماشینی زمینه قرمز از اولین فرش هایی است که در کاشان بافته و وارد بازار شد . به طور کل اوایل دهه 50 صنعت فرش ماشینی وارد ایران و ابتدا کاشان شد که به همین دلیل کاشان را به عنوان پایتخت فرش جهان می دانند .بهتر است کمی در ابتدای مطلب راجب روانشناسی رنگ قرمز صحبت کنیم . رنگ قرمز نشان دهنده میل شدید نسبت به چیزی یا کاری و نمادی از حسرت ، تمایل و اشتیاق است .قرمز رنگ عشق و خون است ، رنگ جسارت ، جرات و جنگ است . قرمز سمبل عشق و تحرک و رنگ اعلام خطر و نفسانیت است . انسان هایی به رنگ قرمز علاقه زیادی دارند در قسمت روانشناسی قرمز قرار می گیرند که انسان های قدرتمند و پرانرژی هستند .

فرش ماشینی قرمز در دکوراسیون خانه
زمانی که حرف از طراحی دکوراسیون خانه می زنیم اولین نکته ای که باید به آن توجه کنیم انتخاب فرش با رنگ زمینه مناسب است . به طور کل در طراحی صحیح داخلی منزل رنگ دیوار ها و کفپوش می بایست از رنگ فرش گرم تر باشد .

نخ قرمز (لاکی ) در فرش ماشینی کاشان
یکی از رنگ هایی که در فرش ماشینی کاشان بسیار مورد اهمیت است رنگ قرمز یا رنگ لاکی است . در گذشته بسیار از نخ لاکی به عنوان رنگ تند و گرم در فرش طرح شاه عباسی استفاده می شد و امروزه نیز الیاف لاکی بسیار در فرش های ماشینی خود نمایی می کنند .
رنگ های لاکی انواع مختلفی دارند مثل رنگ لاکی کم رنگ ، رنگ لاکی پر رنگ و رنگ لاکی پوست اناری است ، که همگی جزِ رنگ های شاد در فرش به حساب می آیند . تعداد بیشماری از خریداران فرش که به دنبال فرش های ماشینی رنگ شاد هستند اگر فرش مورد نظرشان رنگ قرمز نداشته باشد ، رنگ روناسی را جایگزین کرده و فرش ماشینی روناسی را انتخاب می کنند .

فرش ماشینی قرمز
در مورد رنگ قرمز و یا لاکی به ندرت پیش می آید که فرش ماشینی با طرح گل و پرنده بافته شود و نخ قرمز در آن به کار نرود ، به طوری که در فرش های طرح جدید و فرش های طرح سال نیز رنگ قرمز به کار رفته است .
در خرید اینترنتی فرش و فروش سنتی فرش حال حاضر عموما زوج های جوان به دلیل توجه به دکوراسیون منزل و ست کردن فرش با وسایل خانه ، از فرش های روشن و آرامبخش تر مثل فرش ماشینی کرم و یا فرش ماشینی بادامی استفاده می کنند .

خرید اینترنتی فرش قرمز
با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی و فراگیر شدن شبکه های اینترنتی و به وجود آمدن کسب و کار های جدید بر پایه اینترنت ، خرید های اینترنتی روز به روز در حال رشد می باشد .
فروشگاه اینترنتی شانا فرش کاشان با ارائه انواع فرش های ماشینی و تابلو فرش و گلیم فرش یکی از محدود فروشگاه هایی است که محصولات آن از نظر تنوع تعداد رنگ و تنوع طرح و نقش بسیار کامل است . یکی از محصولاتی که در زمینه فرش ماشینی فروش بالایی دارد ، فرش لاکی و یا فرش روناسی است که با وجود زمان هنوز کهنه نشده اند .
شما می توانید برای خرید اینترنتی فرش ، به وب سایت شرکت شانا فرش مراجعه کرده و بعد از بازدید از منوی رنگ های فرش ماشینی با خیال آسوده خرید نمایید و در اسرع وقت کالای خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید .

 

تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شرکت شانا فرش کاشان

برچسب
'فرش ماشینی زمینه قرمز' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش' , 'فرش لاکی' , 'خرید اینترنتی فرش لاکی' , 'خرید اینترنتی فرش قرمز'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فرش با نخ بامبو دارای مزایا و معایبی است
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه