برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۸/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه

فرش های فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550

در این مطلب بر آن شدیم تا در مورد ویژگی ها و مزایای فرش ماشینی 700 شانه ، توضیحات مختصر و مفیدی برای شما هموطنان عزیز ارائه دهیم . کارخانه شانا فرش کاشان تولید کننده انواع فرش ماشینی کاشان شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا به راحتی بتوانند به روش خرید اینترنتی فرش محصول خود را انتخاب کرده و با ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانتنامه فرش  معتبر 5 الی 10 ساله ، فرش مورد نظر خود را تهیه نمایند .
شاید برای شما این سوال پیش بیاید که فرش 700 شانه یعنی چه ؟ به طور کلی بیشترین تولید فرش در شاخه فرش 700 شانه مربوط به فرش 700 شانه کاشان و فرش 700 شانه مشهد می باشد که در ادامه این مطلب به نکاتی درباره ی فرش ماشینی 700 شانه کاشان خواهیم پرداخت تا بیش تر با این فرش ماشینی اصل کاشان آشنا شوید .

فرش ماشینی 700 شانه

اگر شما قصد خرید فرش 700 شانه را دارید بهتر است با ما همراه باشد تا با ویژگی های بیشتر این قالی آشنا شوید .
یک فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت به فرشی گفته می شود که در یک متر از عرض فرش 700 گره بافت شده باشد ، به این گونه فرش های ماشینی ، فرش 700 شانه می گویند . این دسته از فرش کاشان از فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه ضخامت بیشتری دارند که به طور عامیانه می گویند خاب فرش بیشتری دارد که همین موضوع سبب شده تا فرش 700 شانه کاشان طرفداران زیادی داشته باشد .
اکثر مردم استحکام و ضخامت فرش را به طرح و نقش های زیبای فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه ترجیح می دهند و فرش 700 شانه درجه یک کاشان را انتخاب می کنند ، البته لازم به ذکر است که طرح های بسیار اصیل و مدرنی برای خرید فرش ماشینی 700 شانه وجود دارد .

قیمت فرش 700 شانه
یکی دیگر از مسائلی که در خرید فرش تاثیر گذار است قیمت فرش ماشینی است . به طور کلی هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر شود قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند زیرا طرح ها ریز بافت تر شده و الیاف بیشتری در فرش به کار می رود . پس قیمت فرش ماشینی 700 شانه نسبت به قیمت فرش 1000 شانه و 1200 شانه بسیار مناسب تر است . پس شما می توانید علاوه بر خرید فرش ارزان قیمت ، یک فرش با کیفیت بالا به خانه بیاورید و با استفاده از آن لذت ببرید .

شانه و تراکم فرش ماشینی 700 شانه
فرش ماشینی به طور کل دارای دو بعد عرضی و طولی می باشد که در تولید فرش اهمیت فراوانی دارد . همانگونه که گفته شد به تعداد گره های موجود در یک متر از عرض فرش ، شانه فرش و به تعداد گره های بافت شده در یک متر از طول فرش ماشینی ، تراکم فرش می گویند . شانه و تراکم فرش ماشینی با ضخامت فرش رابطه عکس دارد و هرچه شانه و تراکم فرش کمتر باشد در نتیجه ضخامت فرش ماشینی بیشتر است و هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ، فرش ماشینی ریز بافت تر شده و وضوح تصویر و طرح و نقش فرش افزایش پیدا می کند که باعث می شود ضخامت قالی کاهش پیدا کند .
شانه و تراکم فرش های ماشینی کاشان به طور معمول به شرح زیر می باشند :
- فرش 700 شانه 2550
- فرش 700 شانه 3000
- فرش 1000 شانه 3000
- فرش 1200 شانه 3600

نخ فرش ماشینی 700 شانه
در بافت فرش ماشینی 700 شانه کاشان عموما از نخ اکریلیک که بهترین الیاف برای تولید فرش ماشینی می باشد استفاده می شود . ویژگی های فرش ماشینی اکریلیکی عبارت اند از :
الف - فرش ماشینی اکریلیکی هیت ست شده نسبت به فرش پلی استر و فرش بی سی اف بسیار نرم تر و لطیف تر می باشد .
ب - به هنگام دست کشیدن بر روی فرش اکریلیک خالص به سبب لطافت فرش دست به راحتی روی آن سر می خورد .
ج - هنگام لمس نخ اکریلیک هیت ست شده این الیاف دانه به دانه از زیر دست رد می شود و در هم کلاف نمی شوند .
د - فرش های ماشینی 100% اکریلیک کاشان به هیج وجه بوی مواد نفتی و پلاستیکی نمی دهند .

 

 

تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شرکت شانا فرش کاشان

برچسب
'فرش 700 شانه مشهد' , 'فرش 700 شانه کاشان' , '- فرش 700 شانه 2550' , 'قیمت فرش 700 شانه' , 'فرش ماشینی 700 شانه' , 'فرش 700 شانه یعنی چه' , 'خرید اینترنتی فرش 700 شانه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه