برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۸/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه اصل

تشخیص فرش 700 شانه واقعی

تفاوت فرش  700 شانه اصل و غیر اصل

ابتدایی ترین راه برای تشخیص اصل بودن فرش دو روش وجود دارد یکی برچسب پشت فرش و دیگری علامت تجاری تولید کننده << لوگو فرش >> . اولین راه تشخیص دقت به برچسب پشت فرش است . در این برچسب ها نام و لوگو تولید کننده ، کد طرح و نقشه فرش ، تراکم فرش ، تعداد رنگ فرش ، جنس الیاف و علامت استاندارد وجود دارد . دومین راه تشخیص علامت تجاری تولید کننده یا همان لوگو است ، این علامت نیز روی همان برچسب درج شده که می توان با رجوع با سایت ثبت برند ها از صحت و سوق لوگو مورد نظر اطلاع پیدا کرد .

با توجه به رقابتی که در بازار فرش وجود دارد اعم از فرش دستباف و هم فرش ماشینی و تعداد زیاد شرکت های فرش موجود شاید تشخیص فرش اصل از فرش غیر اصل کمی سخت باشد که این مطلب به شما کمک می کند که یک فرش اصیل با کیفیت خریداری کنید .

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد شهر تولید کننده فرش است تعداد زیادی از آنها از قبیل : فرش ماشینی کاشان ، فرش ماشینی مشهد ، فرش ماشینی تبریز ، فرش ماشینی کرمان ، فرش ماشینی قم و فرش ماشینی اصفهان مهم ترین شهر هایی هستند که در زمینه فرش فعالیت دارند . متاسفانه برخی از فروشگاه ها و شرکت های فرش تقلبی ، فرش های با کیفیت نخ پایین و با قیمت پایین تر در بازار عرضه می کنند که سعی کردیم چندی از شرکت های فرش با برند های شناخته شده و کیفیت بالای فرش را برای شما بازگو کنیم . شرکت هایی مانند : فرش جهان ، فرش بزرگمهر ، فرش کاشان ، فرش پاتریس ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد ، فرش پازیزیک ، فرش قیطران ، فرش مشهد اردهال ، فرش عظیم زاده تبریز ، فرش تهران ، فرش کاخ ، فرش جردن ، فرش محتشم ، فرش پامچال ، فرش اسپادانا ، فرش وزرا ، فرش آویسا ، فرش روز ، فرش دربار ، فرش یلدای کویر کاشان ، فرش خاطره کاشان ، فرش مهستان ، فرش راوند ، فرش سورنا ، شهر فرش ، آقای فرش ، فرش آسایش ، فرش شاهرخ ، فرش ستاره کویر یزد ، فرش ماهور ، فرش میلان ، فرش چلسی و...است .

حال که کمی برای تشخیص فرش اصل و خرید فرش اصل اطلاعات کسب کردیم بهتر است برای فرش 700 شانه اصل و فرش طرح 700 شانه صحبت کنیم که یکی از مهم ترین و پرفروش ترین فرش بازار است .

تشخیص فرش 700 شانه اصل
فرش 700 شانه اصل دارای تراکم عرضی 700 گره و تراکم طولی 2100 الی 3000 گره است که معروف ترین آن فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 است . فرش 700 شانه درجه یک معمولا به صورت 8 رنگ یا 10 رنگ تولید می شود . فرش های 700 شانه تبدیلی نیز گروه دیگری از فرش های 700 شانه هستند . فرش های 700 شانه تبدیلی به فرش هایی گفته می شود که با دستگاه های فرش 500 شانه زده می شوند ، این دستگاه ها با کمی تغییر فرشی با تراکم عرضی 700 گره و تراکم طولی 1500 و به صورت 7 رنگ تولید می کنند که کیفیت آن پایین تر و قیمت آن ارزان تر است و کسانی که به دنبال فرش ارزان قیمت هستند می توانند این فرش را تهییه کنند .

فرش طرح 700 شانه
فرش ماشینی 700 شانه غیر اصل که به آن فرش طرح 700 شانه می گویند . این فرش ها کاملا در گروه فرش 500 شانه قرار دارند که با تراکم عرضی 500 گره و تراکم طولی حدودا 1000بافته می شوند . فرش های طرح 700 شانه به خاطر قیمت ارزان و طرح های زیبایی که دارند مورد استقبال بسیاری هستند از جمله کسانی که در کار صادرات فرش به افغانستان و صادرات فرش به عراق هستند .   

برچسب
'تفاوت فرش 700 شانه اصل و غیر اصل' , ' تشخیص اصل بودن فرش' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی مشهد' , 'فرش نگین مشهد ' , 'فرش کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه