برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۸/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه درجه یک کاشان

فرش ماشینی 700 شانه اصل کاشان

شهر های مشهد ، تبریز ، اصفهان ، کرمان ، یزد و به ویژه کاشان شهر های توانایی در بافت فرش ماشینی در ایران می باشند . تولید و صادرات فرش پایه و اساس صادرات غیر نفتی کشور را تشکیل می دهد که به دست شهرک های صنعتی فرش ماشینی در این شهر ها شکل می گیرد .
در میان تولید کنندگان فرش ماشینی شهر کاشان قدرت بیشتری نسبت به سایر شهر های ذکر شده در تولید و فروش فرش ماشینی دارا می باشد . وجود بیش از 2000 شرکت فرش ماشینی در شهرک های صنعتی کاشان ، رقابت زیاد در تولید و فروش فرش ماشینی با کیفیت ، داشتن تنوع طرح و نقش فرش و محصول ، دارا بودن به روز ترین دستگاه های تولید فرش و قیمت مناسب فرش از عوامل بسیار مهمی است که گواه بر برتری همه جانبه تولید کنندگان فرش کاشان می باشد .
در خرید فرش ماشینی به دلیل تنوع بی شمار انواع فرش ماشینی سوالات متعددی برای مشتری به وجود می آید که در بازار فرش ماشینی با وسعت زیادی که دارد ، کمی گیج کننده خواهد بود . لذا لازم است قبل از خرید فرش ، ویژگی های انواع فرش ماشینی و تمام جوانب انتخاب فرش خوب را در نظر بگیریم .
یکی از مواردی که در خرید به شما کمک شایانی خواهد کرد ، توجه به پر فروش ترین محصول بازار است . در بازار فرش ماشینی ، پرفروش ترین فرش ماشینی فرش 700 شانه است . دلایل مختلفی در فروش بالای فرش 700 شانه کاشان وجود دارد که می توان به تنوع طرح و نقش فرش 700 شانه ، کیفیت مناسب فرش ، کاربرد فراوان و از همه مهم تر قیمت ارزان فرش 700 شانه اشاره کرد . در ادامه این مطلب پس از بررسی کامل فرش 700 شانه کاشان به قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان در اندازه ها و تراکم های مختلف خواهیم پرداخت .

فرش ماشینی 700 شانه کاشان

همانطور که در مقاله های گذشته گفته شد شانه فرش به تعداد گره های بافت شده در یک متر از عرض فرش می باشد که تفاوت فرش هفتصد شانه را با سایر فرش های ماشینی به وجود می آورد . در هر یک متر از عرض فرش 700 شانه تعداد 700 گره نخ خاب فرش را به نخ تارو پود فرش وصل می کند . تراکم عمومی و اصلی این محصول فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد که در کارخانه فرش کاشان تراکم های 2700 ، 3000 و 3600 نیز تولید می شود .
از لحاظ زیبایی ، لطافت و ظرافت فرش می توان به ترتیب فرش 1500 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه و فرش طرح 700 نام برد . تنها تفاوت فرش های ماشینی نام برده در شانه فرش نیست بلکه برای بافت فرش ماشینی با طرح و نقش شلوغ احتیاج به تراکم و شانه فرش بالا می باشد تا طرح و نقش فرش واضح تر و زیبا تر به چشم بیاید . این امر باعث می شود تا از الیاف ریز بافت تر استفاده شود به گونه ای که به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه ، فرش دستباف گونه می گویند .

انواع فرش ماشینی 700 شانه کاشان
هر فرش ماشینی با توجه به شانه و تراکم ، جنس الیاف یا نخ خاب ، طرح و نقش فرش و ابعاد مختلفی که دارد می تواند در دسته های مختلف فرش ماشینی قرار بگیرد . سایز استاندارد انواع فرش ماشینی ، فرش 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری می باشد . علاوه بر این محصولات ، فرش های سفارشی در ابعاد نظیر فرش 24 متری ، تابلو فرش ، کناره و پادری نیز در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد قابل بافت خواهد بود .
از پرفروش ترین فرش ماشینی 700 شانه کاشان می توان به فرش طرح حوض نقره و فرش طرح کهکشان اشاره کرد که با تراکم 2550 با استفاده از الیاف اکریلیک خالص بافت می شوند .
طرح افشان با تراکم 2550 ، طرح آرشیدا با تراکم 2550 ، فرش ماشینی 8 رنگ آیدا ، و فرش ماشینی 700 شانه طرح ارکیده با تراکم 2550 از دیگر انواع فرش ماشینی 700 شانه درجه یک کاشان محسوب می شوند .
موفق ترین فرش های طرح افشان عبارت اند از فرش ماشینی طرح افشان سلطنتی کرم ، فرش طرح افشان شاه عباسی و طرح افشان 700 شانه مهرسا که در 10 رنگ واقعی بافت می شوند .

عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان
در خرید فرش ماشینی خریدار در صورتی بیشترین بهای فرش را می پردازد که از لحاظ کیفیت و زیبایی فرش بالاترین درجه را نسبت به انواع دیگر داشته باشد . از طرف دیگر در صورتی که تولید کننده فرش از مواد اولیه مرغوب تر و زمان بافت بیشتری را استفاده کند ، قیمت فرش افزایش پیدا می کند . پس می توان در تعیین قیمت فرش ماشینی 700 شانه به عواملی همچون کیفیت مواد اولیه و طرح و نقش فرش ماشینی بستگی دارد .
استفاده از مواد اولیه مرغوب در بافت فرش ماشینی و ابعاد مختلف و بزرگتر باعث افزایش قیمت فرش می شود . به طور مثال فرش ماشینی 6 متری 700 شانه نسبت به فرش ماشینی 12 متری 700 شانه ارزان تر است . نخ اکریلیک هیت ست شده از مرغوب ترین و گران ترین الیاف حال حاضر می باشد و هرچه از کیفیت الیاف تار و پود فرش و خاب فرش کاسته شود ، فرش ارزان تری به بازار ارائه می گردد .
همانگونه که گفته شد در تولید فرش های ماشینی ریز بافت از الیاف نازک تر و ظریف تر استفاده می شود که خود به خود باعث می شود که قیمت فرش ماشینی افزایش پیدا کند . البته لازم به ذکر است که ممکن است الیاف به کار رفته در فرش 1200 شانه کیفیت برابر و حتی کمتری نسبت به نخ فرش 700 شانه داشته باشد ولی در بازار فرش قیمت بسیار بیشتری داشته باشد که به دلیل استفاده از الیاف ریز تر می باشد .
شما می توانید تمام محصولات کارخانه فرش کاشان ، به ویژه فرش ماشینی 700 شانه را در وب سایت فروشگاه اینترنتی شانا فرش مشاهده نموده و پس از بررسی و انتخاب مناسب فرش کاشان از طریق خرید اینترنتی فرش ماشینی آن را با ارسال رایگان تحویل بگیرید .


تهیه و تنظیم : واحد تحقیق و توسعه شرکت شانا فرش کاشان

برچسب
'فرش 700 شانه درجه یک کاشان' , 'فرش ماشینی فرش 700 شانه' , 'فرش 700 شانه' , 'قیمت فرش ماشینی 700 شانه' , 'پرفروش ترین فرش ماشینی 700 شانه' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  خرید فرش جهیزیه
•  استخدام در فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه