برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۳/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز در مورد خرید فرش ماشینی 700 شانه و 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه

انواع فرش 700 شانه

امروزه تقاضای بازار برای فرش ماشینی به گونه ای است که تولید کنندگان را به تولیدات با تنوع بسیار زیادی داشته است . فرش ماشینی 700 شانه به عنوان پر فروش ترین فرش در بازار از روند تولید زیادی در کارخانجات فرش بافی کاشان برخوردار است به طوری که تولید کنندگان برای تولید انبوه این محصول هیچ نگرانی نداشته و از فروش حتمی آن مطمئن هستند . همه چیز در مورد خرید فرش ماشینی 700 شانه و 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه موضوعی است که به دلیل پرطرفدار بودن انواع فرش 700 شانه و دشوار بودن شناخت هر یک از آن ها در بین خریداران ، در این مقاله به آن پرداخته شده است که مطالعه آن برای مشتریان این محصول بسیار مفید خواهد بود .

همه چیز در مورد خرید فرش ماشینی 700 شانه و 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه
تولید فرش های ماشینی 700 شانه در کارخانه ها با چند نمونه مدل بافت صورت می گیرد که ما در این جا قصد داریم به بیان ویژگی های هر یک از آن ها بپردازیم تا شما را در تشخیص انواع فرش هفتصد شانه راهنمایی کنیم چرا که با دقت نمودن به ویژگی ها و خصوصیات هر کدام که برای خرید در نظر دارید ، بهترین فرش 700 شانه مناسب خانه و بودجه خود را انتخاب خواهید نمود ، اما مشخصات انواع فرش ماشینی 700 شانه چیست ؟
-    فرش ماشینی 700 شانه واقعی : بافت تعداد گره های 700 و 2550 در یک متر عرضی و طولی قالی با استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته که قابلیت تولید فرش با شانه و تراکم بالا را دارد ، موجب تولید فرش هفتصد می شود که به دلیل وجود تعداد گره های بیش تر نسبت به تولیدات قبلی از ظرافت و زیبایی بیش تری هم برخوردار است . این محصول از لحاظ زیبایی و ظرافت به سان قالی های دستبافت است و کیفیتی بیش تر از تولیدات اولیه کارخانه های فرش ماشینی با شانه تراکم های پایین دارد که به عنوان فرش ضخیم و با پاخوی نرم و راحت می توان برای اتاق خواب یا خانه های بدون مبلمان هم در نظر گرفت .
برای مطالعه بیش تر به این مقاله رجوع شود : ویژگی های فرش 700 شانه
-    فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی : این محصول به وسیله دستگاه های تولید کننده فرش 500 شانه تولید می شود که بعد از تولید آن ، در طی قرار گرفتن در مراحل مخصوص تبدیل آن به بافت فرش 700 شانه صورت می پذیرد که به همین علت به عنوان فرش 700 شانه تبدیلی شناخته می شود . شناخت این محصول از فرش 700 شانه واقعی از لحاظ تفاوت تعداد رنگ بندی نقوش و تعداد تراکم گره ها از هم ، بسیار راحت است . این محصول از نظر زیبایی بسیار نزدیک به فرش 700 شانه واقعی است اما از لحاظ کیفی بیش تر به فرش طرح 700 نزدیک است .
-    فرش ماشینی طرح 700 شانه : تولید محصولاتی با شانه و تراکم فرش پانصد شانه و طرح های فرش 700 شانه واقعی ، تولید فرش طرح 700 شانه را به دنبال دارد که نسبت به فرش 700 شانه تبدیلی از مرتبه و درجه کمتری برخوردار است و با قیمت ارزان تری هم عرضه می شود . تولید محصولاتی با شانه و تراکم پایین ، ظرافت بافت کمتری را خواهد داشت که به این علت چنین محصولاتی را با طرح های بسیار ساده و خلوت و نقش و نگاره های درشت تولید می نمایند که با تعداد رنگ های کمتری هم تولید می شوند و به علت ضخامت زیاد ، عموما برای مکان های پر رفت و آمد مثل اماکن مذهبی ، سالن های اجتماعات و ... مورد استفاده قرار می گیرد اما ترکیب فرش های پانصد شانه با طرح های زیبای 700 شانه موجب محصولات بهتری با کارآیی بیش تری به نام فرش طرح هفتصد شانه شده است .

قیمت انواع فرش 700 شانه
کارخانه فرش کاشان با تولید انواع فرش ماشینی 700 شانه سعی در جذب انواع مشتریان این فرش پر فروش با توان مالی مختلف را داشته است که فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و 12 رنگ را با کیفیت فرش اکریلیک و قیمت مناسب عرضه می نماید . هم چنین محصولاتی مشابه آن به نام فرش طرح 700 شانه هشت رنگ را با همان کیفیت و به علت دارا بودن شانه و تراکم پایین تر ، با قیمت ارزان تر تولید و عرضه کرده است . قیمت انواع فرش ماشینی 700 شانه واقعی ، تبدیلی و طرح 700 به ترتیب از کیفیت بیش تر و قیمت بالاتری هم برخوردارند . جهت خرید از محصولات متنوع 700 شانه شرکت فرش کاشان می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری طبق شرایط و امکانات خود اقدام نمایید که در هر دو صورت صاحب فرش به قیمت تولیدی همراه با ضمانت نامه معتبر کتبی 10 ساله و ارسال رایگان فرش خواهید شد اما خرید اینترنتی فرش 700 شانه به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد شما بسیار مقرون به صرفه تر می باشد چرا که در این روش امکان مشاهده و مقایسه تمامی محصولات را در کم ترین زمان ممکن خواهید داشت و بدون واسطه می توانید فرش از کارخانه را مستقیم به صورت آنلاین خرید نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه